KONST / Litografier / Färglitografier 7965630
nr 796 5630
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st. Lars-Olof Gynning (1920-2003), Kompositioner, signerad. Lars Gynning 54/180 resp. 153/18. BB: 40x32 resp. 34x37. Oramade
måndag 10 december 2012
kl 17:51:15
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning